משפחת לנדאו באומן כבר נחשבת לשם של כבוד בכל הקשור לאירוח באומן, ללנדאו רשת של מלונות כשהמלון החדש B הקרוב לציון הוא גולת הכותרת.

את הנופש בפסח מארגנת במלון B חברת אדר תיירות המתמחה כבר שנים רבות בארגון חופשות בארץ ובחו"ל, אדר תיירות דואגת ללקוחותיה מרגע קבלת ההחלטה על יעד לטיסה ולחופשה ועד הרגע שבו הם שבים הביתה מאושרים ומלאי חוויות.

באדר שמים דגש על שירות מעולה, אוזן הקשבת, אכפתיות גדולה והירידה לפרטים הקטנים שהופכים חופשה, לחופשה גדולה.

האירוח בפסח יהיה בבניין החדש והמפואר של לנדאו B אותו אפשר כבר לראות מיד כשמגיעים לציון הקדוש הוא ייחודי ובולט בנוף, הצבע השולט מחוץ לבניין המפואר הוא כחלחל כשהאות B באנגלית מרוחה בענק על קיר הבניין הגבוה והפכה לכמו סמל מסחרי.

האוכל כולו יבושל במטבחי לנדאו והעוגות הכשרות לפסח יאפו בקונדיטוריה שקנה לה שם של כבוד בכל חסידות ברסלב.

כל האוכל יהיה בכשרות המהודרת של הגאון הרב מאיר סירוטה שליט"א כשכל האוכל ללא שרויה וללא קטניות כשכל החומרות וההידורים ננקטים במטבחי המלון.

כמובן שרמת האוכל היא באיכות של לנדאו שאתם כבר מכירים, עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ורמת הניקיון והשירות של המותג הנחשב 'לנדאו'.

בפסח השנה תרגישו כבני חורין של ממש עם מיטב המאכלים מהמטבח של לנדאו המבשל בכל הסגנונות ולכל הקהילות והתפוצות.

קצת על B החדש של לנדאו:

כבר בכניסה ללובי מונחות כמה ספות עור נוחות למנוחה פינת קפה עם מיטב העוגות והמאפים טריים וריחניים מהקונדיטוריה של לנדאו ימתינו תמיד בסבלנות לכל אורח לצד כוסה תה מהביל או כוס קפה ריחני שיחממו את הגוף מהקור הסובייטי.

במלון גם אולם המתאים לשמחות ולאירועים דוגמת שבע ברכות, בר מצוות, בריתות ואפילו כמה חתונות נערכו כאן.

בבניין החדש של לנדאו הוקם מקווה טהרה מפואר בין היפים בכל העיירה, לצד סאונה רטובה ויבשה מהמשוכללות והנוחות באומן, כאן תוכלו לקבל מרוגע לנפש ולקחת מעט מנוחה מהעמל.

חדרי המלון 33 במספר מציעים לאורחים מיטות נוחות ואיכותיות, חדרים מפוארים כשלכל חדר צמוד שירותים ומקלחת, האורחים לא צריכים להצטייד בכלום, כאן הם יקבלו מגבת, מגוון גדול של סבוני רחצה ובקבוקי שמפו ריחניים ככל שיחפצו, שוב השפע הזה של הלנדואים משתלט על כל פרט במלון.

Share Button

צור קשר עם

סגור לתגובות.

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php