2 אוקטובר 2019 מאת אבי פרידמן

370 שיחות טלפון הגיעו למוקד החירום בראש השנה מהעיירה אומן

370 שיחות טלפון התקבלו בראש השנה למוקד הבינלאומי של איחוד הצלה מהעיר אומן שבאוקראינה. מדובר בשיחות חירום שאזרחים חייגו בבקשה לקבלת מענה וסיוע רפואי במהלך מבצע אבטחת הרבבות שהגיעו לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה לרגל ראש השנה.

השיחות למספר המקומי של איחוד הצלה 063-800-1221 מועברות מיידי למוקד הבינלאומי של איחוד הצלה שמזעיקים את צוותי הרפואה של איחוד הצלה שנמצאים בסמיכות למקום תוך מתן מיקום אזור שנכתב בשלטי האזורים שנתלו ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה, על ידי צוות איחוד הצלה אוקראינה.

מאות מקרים נוספים טופלו במהלך מבצע אבטחת שלומם של הרבבות בימי ראש השנה ע"י קריאות לעזרה שנשמעו ברחובות אומן ובבתי הכנסת וברחבת ציון רבי נחמן"

מוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה יתוגבר עד לאחר יום הכיפורים עקב צפי של שהות של אלפי מתפללים בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב גם ביום הכיפורים. בכל מקרה חירום רפואי באומן וברחבי אוקראינה חייגו 063-800-1221 מספר מקומי באוקראינה".

אהרון בן הרוש קמב"צ סניף איחוד הצלה באומן מסר: הפריסה הנרחבת של מאות צוותי הרפואה של איחוד הצלה שהגיעו מישראל תוך שת"פ עם צוותי הרפואה מארגוני ההצלה מארה"ב סייעה למתן מענה מהיר ומיידי בכל אירוע תוך שיתוף פעולה עם כוחות החירום המקומיים".

משה פויער ומאיר פרומוביץ מנהלי מערך האבטחה של צוותי הרפואה מארה"ב סיפרו: "שיתוף הפעולה של איחוד הצלה עם צוותי הרפואה שהגיעו מארה"ב הוכיח את עצמו. הכוננים מארה"ב סייעו במתן מענה מהיר למקרים הרפואיים ששודרו גם באנגלית ובאידיש".

צילום אילוסטרציה: איחוד הצלה

Share Button

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php