3 ספטמבר 2020 מאת אבי פרידמן

משלחת אוקראינית הגיעה לציון ופרטה את תנאי הקיבוץ הגדול

ביום שלישי ביקרה באומן משלחת ממשלתית בראשות ממונה הקורונה של אוקראינה וסגן מפקד משטרת אוקראינה, עם פמליה של בכירים, בכדי לבדוק את השטח אם הוא כשיר לקלוט אלפי אנשים לפי תנאי הבריאות החוקיים.

המשלחת התרשמה לטובה מהסידורים הנאותים במתחם ההסעדה של הרב שיינר, אך התרשמה שלא לטובה מהמצב בציון. לדבריהם, חייבים לבטל כל אפשרות של ישיבה במתחם הציון, חוץ למספר מצומצם של מושבים לנכים, וליצור מסלול שבו יעברו אחד אחד מהכניסה עד היציאה, במרחק מטר וחצי בין כל אדם.

המשלחת ופרויקטור הקורונה האוקראיני הסכימו שיבנו מסלול מפותל כנחש, כך שכל חסיד יוכל  לשהות לאורך המסלול בסמוך לציון הקדוש תוך כדי תנועה כ–15 דקות, בנוסף דרשה המשלחת שלא לקיים שום מנין בציון, אנ"ש ידרשו להביא ספרי קודש אישיים או ציבוריים עטופים בלמינציה, ותיאסר האכילה במקום כלל.

אנ"ש די בכל אתר ואתר הבאים לציון הקדוש מתבקשים בכל לשון של בקשה אנא מכם זה הסיכוי האחרון שנותר כדי להוכיח לממשלת אוקראינה יכולת שליטה במקום, ורק כך תוכל ברסלב המעטירה לבקש בקשה נועזת מממשלת אוקראינה לפתוח את הגבולות לאלפי הבאים, למרות התנגדותה של מדינת ישראל, או שחלילה נישאר רק עם הציבור שנמצא כבר באומן ועוד מתי מספר שיצליחו להבריח את הגבולות.

שכל אחד ואחד, בלי יוצא מן הכלל, יקבל עליו את המתווה ולהישמע להוראות, וכך נוכל לקיים את הקיבוץ ברוב עם, בעזרת ה' יתברך.

צילום: ברסלב לייב

 

Share Button

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php