23 יוני 2019 מאת אבי פרידמן

האם מוכרי הכרטיסים יקבלו את ההצעה שתוזיל את הטיסות לאומן ?

מחירי הטיסות לאומן לקראת ראש השנה המרקיעים שחקים מדירים שינה של חסידים רבים המבקשים לצאת ולהשתטח על ציונו של הצדיק רבי נחמן מברסלב בקיבוץ הגדול בראש השנה, אך המחירים המגיעים למאות דולרים לכרטיס מונעים מהם את החוויה הרוחנית.

נהרות של דיו נשפכו על המאמצים האדירים להוזיל את עלויות הכרטיסים, אך נראה שבשנה האחרונה גם הרשויות הבינו שיש לעשות מעשה במטרה להוזיל את מחירי הכרטיסים.

נציגים מטעם רשות שדות התעופה פנו בתקופה האחרונה למארגני נסיעות לאומן בראש השנה ובפיהם הצעה שעשויה להביא להוזלת המחירים, באמצעות המראה ונחיתה בשדה התעופה החדש רמון אך סוכני הנסיעות הכפולים התעלמו מההצעה.

ברשות שדות התעופה מבקשים לפתור את חברות התעופה מעלויות מיסי נמל, אגרות שונות, אגרת חניה בשדה התעופה, אגרת ניקוי, אגרת משאות, אגרת פיקוח אווירי, אגרת נוסע ואגרת סבלות, ועוד, כשכלל העלויות עשויות להוזיל את הכרטיס בכמאה דולרים לכל נוסע.

ברשות שדות התעופה אף הציעו להפעיל קו אוטובוסים מיוחד של אגד במחיר נסיעה של 50 שקל לכל צד.

אך נראה שההצעה המפתה אינה קורצת לסוכני הנסיעות ואלה אפילו לא חזרו לרשות שדות תעופה עם נכונות להוזלת מחירי הכרטיסים לאומן.

חסידי ברסלב רבים הביעו תרעומת רבה על סוכני הנסיעות שלא עושי די להוזיל את מחירי הכרטיסים ודואגים לכיסם ולא לאלפי האברכים וחסידי ברסלב המבקשים להגיע לקיבוץ הגדול בראש השנה.

צילום: shutterstock.

Share Button

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל

css.php